Ceník

Poradenství:

950,- CZK za 60 minut

750,- CZK za 60 minut od 3. sezení

Při individuálním poradenství nabízím snížené sazby pro dlouhodobější spolupráci od třetího sezení. Prodleva mezi sezeními nesmí překročit 30 dní. Maximální délka poradenské intervence pro jedno téma nepřesahuje 10 sezení.

 

Analýza:

600,- CZK za 50 minut

Studenti, tělesně a zdravotně znevýhodnění, invalidní a starobní důchodci si domlouvají ceny individuálně dle finančních možností.

 

Pro manažery a společnosti:

950,- CZK za 60 minut

Školení od 2000,- CZK za 60 minut (cena dle délky a náročnosti akce)

Před samotným školením týmu je vhodné uspořádat pohovory s jednotlivými účastníky, případně alespoň předběžný průzkum požadavků a očekávání. Pomáhá to odstranit psychologickou distanci a předchází to vzniku koalic. Například máme zlého zadavatele na jedné straně, chudáky členy týmu na straně druhé, od lektora se očekává, co nás tak asi může naučit! Nebo si představte jinou situaci. Manažer, který by nejvíce potřeboval zlepšit komunikaci, si najme lektora. Sám se školení neúčastní. Proč taky, on přeci žádný problém nemá. Účastníci očekávají, že je lektor zachrání? Nebo něco jiného? Připomíná vám to něco? Jako v každém trojúhelníku se drama stupňuje a nebylo by dramatu bez prohození rolí. Průzkum realizuji zdarma.

Ceny jsou konečné, nejsem plátcem DPH.