Pronájem komerčních prostor v Děčíně – kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, kadeřnictví, poradna aj.

K pronájmu nabízím nebytové prostory na adrese Želenická 24, Děčín 6, zájemci mne kontaktujte na 770159306.

Nabízím ke sdílenému pronájmu nebytový prostor pro podnikatele v oborech: kosmetika, pedikúra, masáže, tetování, kadeřnictví, barber shop (holičství),  poradenství, prodej kosmetiky a doplňků stravy. Nebytový prostor se nachází v druhém lokalizačním pásmu města Děčín v nákupní zóně na adrese Želenická 24. Cena pronájmu se pohybuje od 2 000,- měsíčně dle velikosti pronajaté obchodní plochy a měsíčních nároků provozované činnosti na režijní náklady (vodné, stočné, energie atd.).

 

Kosmetika, pedikúra, manikúra

 

 

Místnost o rozloze 20 m² je vybavená pro provoz podnikání, jehož předmětem jsou: kosmetické služby; pedikúra, manikúra; masérské, rekondiční a regenerační služby aj. Prostor je možné pronajmout samostatně nebo jako sdílený pronájem. Cena od 5000,- za kalendářní měsíc v případě sdíleného pronájmu. Samostatně za 7000,-.

 

 

 

 

Kadeřnictví

 

V kadeřnictví je k pronájmu jedna obsluha  za cenu 5000,- za kalendářní měsíc. K dispozici je umývárna, klimazon a kadeřnický sušák.

 

 

 

Psychologická poradna

 

 

Místnost o rozloze 12 m²  je vybavena jako psychologická poradna. K dispozici je sandplay se sbírkou miniatur. Cena pronájmu je 3 000,- za kalendářní měsíc.

 

 

Prostory jsou moderně vybavené, zateplené a ve velmi čistém stavu. Provozní dobu je možné omezit na vybrané dny v týdnu včetně víkendů.

 

Pronajmi si nebytový prostor ve světě krásy, ať už pečuješ klientům o duši, pleť, tělo či vlasy! Krása duše a krása těla k sobě mají blíž, než by se mohlo zdát. Jungovský analytik James Hillman řekl, že smyslem života je zamilovat se do krásy světa; smysl pro krásu člověka nutí se do objektu zamilovat a neničit ho. Svět je krásný pouze díky své úplnosti, což vystihuje starořecké slovo kosmos, od něhož je odvozeno slovo kosmetika, ale i kosmopolitní. Řecké kósmos znamená řád, úpravu, vesmír i svět. Jungovská psychoanalýza vyjadřuje rozvoj duše tzv. procesem individuace, jehož cílem je harmonické uspořádání protikladů v dokonalý celek projevující se krásou vnitřní i vnější.

Jako ekonom nabízím začínajícím podnikatelům pomoc se sestavením podnikatelského plánu, s podáním daňového přiznání a s budování klientské sítě v rámci horizontální kooperace beauty salónu.