Pronájem komerčních prostor v Děčíně – kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, kadeřnictví, poradna aj.

K pronájmu nabízím nebytové prostory na adrese Želenická 24, Děčín 6, zájemci mne kontaktujte na 770159306.

Nabízím ke sdílenému pronájmu nebytový prostor pro podnikatele v oborech: kosmetika, pedikúra, masáže, tetování, kadeřnictví, barber shop (holičství),  poradenství, prodej kosmetiky a doplňků stravy. Nebytový prostor se nachází v druhém lokalizačním pásmu města Děčín v nákupní zóně na adrese Želenická 24.

 

Kosmetika, pedikúra, manikúra

 

 

Místnost o rozloze 20 m² je vybavená pro provoz podnikání, jehož předmětem jsou: kosmetické služby; pedikúra, manikúra; masérské, rekondiční a regenerační služby aj. Prostor je možné pronajmout samostatně nebo jako sdílený pronájem.

 

 

 

 

Kadeřnictví

 

V kadeřnictví je k pronájmu jedna obsluha. K dispozici je umývárna, klimazon a kadeřnický sušák.

 

 

 

Psychologická poradna

 

 

Místnost o rozloze 12 m²  je vybavena k užívání jako psychologická poradna. K dispozici je sandplay se sbírkou miniatur.

 

 

 

Pronajmi si nebytový prostor ve světě krásy, ať už pečuješ klientům o duši, pleť, tělo či vlasy! Krása duše a krása těla k sobě mají blíž, než by se mohlo zdát. Jungovský analytik James Hillman řekl, že smyslem života je zamilovat se do krásy světa; smysl pro krásu člověka nutí se do objektu zamilovat a neničit ho. Svět je krásný pouze díky své úplnosti, což vystihuje starořecké slovo kosmos, od něhož je odvozeno slovo kosmetika, ale i kosmopolitní. Řecké kósmos znamená řád, úpravu, vesmír i svět. Jungovská psychoanalýza vyjadřuje rozvoj duše tzv. procesem individuace, jehož cílem je harmonické uspořádání protikladů v dokonalý celek projevující se krásou vnitřní i vnější.